Oddlužení nemovitostí za nejvýhodnější ceny na trhu NECHCEME, ABYSTE O SVOJE BYDLENÍ PŘIŠLI. MŮŽETE V NEMOVITOSTI DÁL BYDLET!

 

Máte zadluženou nemovitost a nezvládáte úvěr splácet?

Hrozí Vám exekuce nebo dražba?

Chcete svoji nemovitost prodat za výhodnějších podmínek, než v rámci exekuce, nařízené dražby či nuceného prodeje?  

Potřebujete rychlou finanční hotovost?                                             

VypPlacení exekuce na zadluženou nemovitost!

Počet exekucí na nemovitost nehraje roli!                                                                    

 

Bez starostí, rychle, pohodlně .......

Potom jsme tu pro Vás, pomůžeme Vám:

Vyplacením zástavy, exekuce, či dražby ohrožující Váš domov.
Vypracováním všech potřebných smluv a dohod nutných k prodeji, nebo oddlužení nemovitosti za nejvýhodnějších podmínek renomovanou advokátní kanceláří.
Bezplatné poradenství po celou dobu konkrétního případu.
 
                                                                                                                                

Jak to u nás funguje - nemusíme nic tajit

 
Postup:
 
- Kontaktujte nás - pro urychlení si připravte: LV nemovitosti, vyčíslení případných dluhů na nemovitosti váznoucích, fotografie nemovitosti. Tyto dokumenty nám  zašlete e-mailem.
 
- Budete zpětně kontaktovány naším pracovníkem, který si s Vámi domluví návštěvu ke zhodnocení celkového stavu nemovitosti a dořešení případných nejasností. Vše Vám podrobně vysvětlí a bude se po celou dobu  aktivně věnovat Vašemu případu. Bude Vaším poradcem v této nelehké situaci, převezme 
případné jednání s věřiteli a bude se snažit o záchranu Vaší nemovitosti před dražbou. V případě neúspěchu v jednání pro Vás připraví nabídku možného přímého výkupu/ oddlužení nemovitosti, která je vždy výhodnější než nedobrovolná dražba.
 
- Přípravu samotné smlouvy přebírá naše právní oddělení zcela zdarma.
 
- Vyplatíme Vaši nemovitost včetně dluhu za nejlepší cenu na trhu nebo dluh vyplatíme na základě zástavy Vaší nemovitosti ve prospěch naší společnosti.
 
- Pokud se Vám zdála Vaše situace na začátku bezvýchodná, společně najdeme řešení, které je pro Vás výhodnější, než např. prodej nemovitosti v dražbě.
 

NAŠÍM HLAVNÍM CÍLEM JE, ABYSTE BYLI S NAŠIMI SLUŽBAMI SPOKOJENÍ. ROZHODNĚ SI NEPŘEJEME, ABY VAŠE ZÁSTAVA CO NEJDŘÍVE PROPADLA A MY JI OBRATEM PRODALI.

Jsme tu pro Vás i v případech, kdy na Vašem majetku žádná exekuce nevázne, ale chcete svoji nemovitost rychle prodat. V takových případech umíme být rychlí a peníze poskytujeme formou zálohy (uschovy) i do 24 hodin od podpisu všech nutných dokumentů. o víkendu i ve svátky.
 
Neváhejte nás kontaktovat na mob. 777 233 331