Autozastavárna Brno - zástava aut Brno - zastavárna aut nejen pro Brno - celá Česká republika a ze Slovenska - peníze do 60 minut od zavolání - zástavu řešíme v sobotu i v neděli - autem můžete dál jezdit          

Co potřebuji k uzavření smlouvy?

V prvním případě musíte být starší osmnácti let. Dále musíte mít s sebou platný průkaz totožnosti (občanský průkaz nebo pas). Bez předložení platné identifikace s Vámi smlouvu nemůžeme v žádném případě uzavřít. Osoba, která auto zastavuje musí být zapsána ve velkém TP a musí mít ověřenou plnou moc (Plnou moc si můžete na našich stránkách vytisknout a nechat si ji ověřit - obecní, městský úřad, pošta - Czech Point, notář nebo ji dostanete až při osobním jednání). Pokud máte vozidlo registrované na tatínka, bratra ....... postačí nám ověřená plná moc. V neposlední řadě mít k dispozici kvalitní zástavu, kterou se zaručíte za poskytnutou finanční hotovost.
 

Kolik si chcete půjčit a kolik budete vracet?

Je jen na Vás, kolik peněz si chcete půjčit. Na místě naceníme Váš vůz. Musíme vzít v úvahu značku, stáří, počet najetých kilometrů a technický stav. Potom je to jen na Vás.

 

Jaká je platnost smlouvy?

Smlouvu uzavíráme standardně na 30 dní. Do této periody započítáváme jak víkendy, tak státní svátky. Každý zákazník má samozřejmě právo svoji zástavu vyzvednou ještě před uplynutím platnosti smlouvy, v tomto případě neplatí žádné storno poplatky. Pokud se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete svoji zástavu vyzvednout později, můžete si smlouvu i prodloužit, a to přirozeně bez sankce, ale vždy je to nutné udělat PŘED datem splatnosti. Zaplatíte jen rezervační poplatek a právě zaplacením tohoto poplatku si prodloužíte splatnost smlouvy.

 

Co se děje s automobilem po dobu zástavy?

Automobil je po celou dobu zaparkován v našem hlídaném a oploceném areálu firmy. Nemůže se stát, že po dobu, po kterou jsou u nás uschovány Vaše zástavy, aby byly tyto používány nebo prodány. O Váš automobil se staráme. Pravidelně dobíjíme baterie, udržujeme pravidelný tlak v pneumatikách. Po domluvě lze provést i údržbovou projížďku mimo areál firmy.

 

Co se stane, když nezaplatím zpět půjčený obnos?

Po vypršení platnosti smlouvy se zástava stává majetkem zastavárny a je prodána k pokrytí dluhu, který nevrácením peněz vznikl.