Autozastavárna Brno - nejvýhodnější podmínky v Brně - ručení automobilem Brno - zástava vozu Brno - Vaše auto do Zástavy Brno - neplatíte žádné parkovné - možnost užívání Vašeho vozu - auto dozastavy

Zástavy automobilů umožňují vložit k nám Vaše auto do zástavy a my Vám na oplátku okamžitě vyplatíme hotovost na ruku.

Hotovost vyplacena na ruku do 60 minut od zavolání.

Autozastavárna po celé České republice.

 

MY VÁM NABÍDNEME  NEJVÝHODNĚJŠÍ PODMÍNKY!!!

      Splatnost smlouvy je vždy měsíc, po uplynutí této doby máte možnost zaplatit předem danou celkovou částku, která je uvedena na smlouvě nebo složíte rezervační poplatek a tím si prodloužíte splatnost smlouvy o další měsíc.

NEPLATÍTE POPLATEK ZA TÝDEN jako nabízí všechny autozastavárny, ALE ZA MĚSÍC!

 

Naším hlavním cílem je, abyste byli s našimi službami spokojení, vyzvedli si zpět svoji zástavu a vrátili se k nám. Rozhodně si nepřejeme, aby Vaše zástava automobilu co nejdříve propadla a my ji obratem prodali.


Potřebujete peníze ještě dnes ?  Zastavte u nás své auto. Zástavy vozidel za hotové.

 

Využijte příležitosti dát svoje auto do zástavy v naší autozastavárně Autokoncept a získat obratem hotovost!  Není u nás problém zastavit více automobilů najednou.

 

Zástavu vyřídíte snadno, diskrétně, rychle a peníze Vám vyplatíme hotově na ruku do 30 minut.

 

K zástavě potřebujete:

  • Občanský průkaz, velký + malý TP
  • Osoba, která auto zastavuje musí být zapsána ve velkém TP, pokud osoba jedná v zastoupení musí mít ověřenou plnou moc
  • U firemních aut s námi vyřizuje zástavu jednatel firmy, který musí předložit aktuální ověřený výpis z obchodního rejstříku a občanský průkaz (doklad totožnosti)
  • Každá zástava se sjednává individuálně
  • Po dobu zástavy auto zůstává zaparkované na hlídaném parkovišti. Nemůže se tedy stát, že po dobu, po kterou jsou u nás uschovány vaše zástavy, aby byly tyto používány nebo prodány
  • Od 1.1.2015 začala platit novela zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu na pozemních komunikacích, proto je potřeba od osoby, která auto zastavuje OVĚŘENÁ PLNÁ MOC ( pro urychlení jednání, je možné si předem plnou moc vytisknout a nechat ověřit - obecní, městský úřad, pošta - Czech Point, notář)

 

     Plná moc vzor.doc (23,5 kB)

 

Nově také na facebooku!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AUTO AUTO AUTO, AuTozastavárna Brno, Auta určitých značek vykupujeme za výhodné ceny, Auto koncept, Zastavte auto B-R-N-O, PEníze ined na ruku oproti zástavě vozu Brno, S-U-P-E-R rychlá finanční půjčka za auto na zástavu Brno, NejvýhodNější poplatek pouze u nás v autozastvárně Autokoncept Brno