Výkup nemovitostí za hotové = přímý výkup = peníze do 24 hodin

Naše společnost se zaměřuje na výkup nemovitostí za hotové. Naším hlavním cílem je nabídnout klientovi co nejvyšší možnou cenu za jeho nemovitost a postarat se o rychlý a bezproblémový průběh výkupu. Chápeme, že právě proto jste si vybrali právě výkup nemovitostí za hotové. Výkup nemovitostí za hotové realizujeme na území celé České republiky. Neváhejte se na nás obrátit.

V případě, že výkup nemovitostí za hotové realizujeme, garantujeme vám, že peníze získáte opravdu ihned od vyřízení právních náležitostí. Vyřídíme za váš veškeré právní náležitosti, nemůsíte se zabávat zbytečným papírováním. Veškeré právní náležitosti vyřídí naši právníci. Každý další krok s vámi budeme detailně konzultovat.

 

Vykupujeme byty, domy, pozemky, chalupy i komerční objekty po celé České republice.

 

Před uzavřením dohody si samozřejmě vždy ověřujeme právní skutečnosti. Výše ceny se liší v závislosti na těchto kritériích:

  • poloha nemovitosti
  • stav nemovitosti
  • typ nemovitosti
  • možnost jejího využití

 

Odměna za zprostředkování obchodu

Nemáte k prodeji vlastní nemovitost, ale víte o někom, kdo má o výkup nemovitostí vážný zájem. Neváhejte se s námi spojit. Můžete od nás získat provizi až ve výši 20 % za pouhé zprostředkování obchodu. Pokud nám předáte kontakt na osobu, jenž se zajímá o výkup nemovitostí a my s touto osobou úspěšně uzavřeme obchod, získáte od nás tučnou provizi. Spolupráce s námi se Vám vyplatí ve všech směrech. Těšíme se na Vás!

 

Neváhejte nás kontaktovat na mob. 777 233 331